Gram Zdrowia

Home

Woda - Wielka tajemnica - Pamięć wody

Drucken
Es gibt keine Übersetzung gerade jetzt, aber wir können dies für Sie tun, wenn Sie möchten - schreiben Sie einfach ein Kommentar. Wir können auch bessere Übersetzung, wenn Google Übersetzer ist nicht genug für Sie.

Film "Woda. Wielka Tajemnica" składa się z wypowiedzi wybitnych naukowców i badaczy z Rosji (m.in. Korotkov), Japonii (Emoto), Kazachstanu, Szwajcarii, Izraela, USA, Anglii, Austrii, Argentyny, Chin i Tybetu, którzy przedstawiają wyniki swoich badań i doświadczeń z wodą. Większość badaczy twierdzi, że woda posiada właściwości, które wykraczają daleko poza nasze zwykłe codzienne wyobrażenia...dzięki wodzie możemy dostrzec fakt, że nasze myśli wywierają wpływ na otaczającą nas rzeczywistość.

 

Woda była wykorzystywana do kruszenia skał. Wlewano w szpary i czekano na mróz, podczas któego woda rozszerzaała się i powodowała kruszenie skał.

W kiełkującym ziarnie woda powoduje ciśnienie 400 atmosfer.Bardzo silny wpływ na strukturę wody, mają ludzkie myśli.

Woda jest jedyną cieczą, która potrafi przebywać w 3 stanach skupienia - ciekły, stały i gazowy.

0:07 Woda ma pamięć - wszystko z czym styka się woda pozostawia w niej ślad.

Srebrna woda - 1 ataom na 100milionów.  Dotychczas sądzono, że ważny jest chemiczny skład wodny, jednak okazuje się, że dużo ważniejsza jest struktura klastrów wody

0:11 W 1881 rozbił sie statek Laura - Kapitan powiedział, ze marzyli o pitnej wodzie, że wyobrażali sobie, że okoliczna woda jest pitna, no i okazywało się, że woda któa powinna być słona stawała sie dobra do picia. Uratowali sie po 3 tygodnieach pływania.

Dr Emoto przedstawia wodę poprzez zamrażanie - za każdym razem woda wygląda inaczej, jeśli była poddawana różnym emocjom.

Strukturyzowana woda powoduje szybsze rośnięcie roślin. Co celów nawadniania można używać nawet 20% mniej wody, tylko poz mzianie struktury.

1,5l wody może być wchłonięte podczas kąpieli lub prysznica. 2,5litra wypijamy.

Struktura wody jest zniekształcana w rurach, którymi woda jest dostarczana do naszych domów. Jest pozbawiana energii - może odbierać nam energię.

0:23 Woda poddana polu magnetycznemu.

Zmieniano zachowanie i wygląd rybek poprzez zmiane wody.

1932 - odkrycie ciężkiej wody, deuteru.

Wibracje w wodzie mogą przetrwać nawet 30 dni po wybuchu atomowym.

0:28 Morze matrwe.

Woda oddziela się od oleju pod wpływem pola elektro-magnetycznego..

Matka wszystkich wód, Raraima - znajduje się w Wenezueli. 

Wodospady

W 2005 rosjanie pobrali próbki wody

Woda z Wenezueli jest 40tys razy żywotna niż zwykła woda z Moskwy. Mierzono przy pomocy świecenia w plaźmie.

Struktura wody wpływa na budowę organizmów.

0:39 Woda butelkowana jest martwa, jest czysta i ma minerały, ale jest martwa.

Naturalna woda jest palna, ze względu na swoją strukturę

0:49 Modlitwy bez względu na pochodzenie posiadają wibracje o częstotliwości 8Hz, co odpowiada częstotliwości pola magnetycznego ziemi.

0:51 Wpływ muzyki na wodę. dr Emoto.

Agresja pwoduje bardzo wyraźne zmiany w wodzie.

Eksperyment - ryż w 3 pojemnikach, do pierwszego pojemnika mówił Dziękuje - zaczeły mnożyć się bakterie, wydzielał się dobry zapach. Do drugiego ryżu mówił "Idioto", co spowodowało szczernienie ryżu.  Ignorował 3 próbke - zapleśniała.

0:55 Ekasperyment z ludźmi oddalonymi o 10 tys mil. Urządzenia wykazały dostrojenie między obydwoma osobami

Nie wystarczy sama modlitwa - do tego jest potrzebna Wiara.

1:00 Woda rozstąpiła się przed Mojżeszem.

Woda świecona ma bardzo silną i stabilną strukturę.

1:07 W 1991 roku w Izraelu nie było deszczu od 2 lat. Ludzie (10 tys osób) zebrali sie pod ścianą płaczu i zaczeli sie modlić o deszcz, który niebawem spadł.

W stanie niestablilności świata wystarczy jedna myśl, żeby wywołać zmianę.

Zamiast przejmować sie brakiem ropy, powinnismy zacząć myśleć o wodzie. Zmienai sie temperatura,a  za tym zmienia sie klimat - spotyka nas coraz więcej katastrof.

1:17 pamięć wody resetuje się podczas zmian stanów skupienia.

Oblucje - musimy byc czyści przeds spotkaniem z Bogiem. Obmywamy siew odą. Chrzest jest obmyciem wodą, zanurzeniem w rzece.

1:20 kryształy zamrożone w wyniku modlitw różnych wiar. dr Emoto. Podpisy na pojemnikach z wodą Miłość, Nadzieja, Dusza, Matka . Teresa, Hitler.

Woda - Wielka tajemnica - Pamięć wody
 

Kommentar schreiben


Losowy produkt

7,38 PLN

27,06 PLNCytat

Es gibt keine Übersetzung gerade jetzt, aber wir können dies für Sie tun, wenn Sie möchten - schreiben Sie einfach ein Kommentar. Wir können auch bessere Übersetzung, wenn Google Übersetzer ist nicht genug für Sie.

Dobry stan zdrowia jest lepszy niż największe bogactwo. Anonim

imitation redbottoms cheap louboutin shoes cheap loubiton knockoff