Gram Zdrowia

Home Produkty Środowisko Minerały Minerały Schindele
DrukujE-mail
Migrena stop! Piotr ObmińskiNp Pharma Additiva C 1000 mg cytrynowa tabl. musuj

Minerały Schindele
Powiększ zdjęcie


Minerały Schindele

Cena: 94,71 PLN

Zapytaj o produkt

ORYGINALNE - OD PRODUCENTA, Z ORYGINALNĄ PIECZĄTKĄ DYSTRYBUTORA NA RYNEK POLSKI.


Historia odkrycia


Wszystko zaczęło się wiosną 1981 roku w okolicy Melk w dolnej Austrii. Robert Schindele - drobny fabrykant branży drzewnej - postanowił wykorzystać do budowy drogi, by zmniejszyć koszty, znaleziony w pobliżu materiał wulkaniczny. Prowadzone w upale prace spowodowały mocne zapylenie pobliskich drzew - w tym pożółkłą i chorą 50-letnią jodłę, przeznaczoną do wyrębu. Gdy spadły deszcze, drzewo wprawiło w zakłopotanie robotników leśnych, pokazując swą cudowną kondycję i soczystą zieleń igieł. Schindele przez kilka lat obserwował drzewo, w 1985 roku zlecił badania skały i poinformował o wynikach media i austriackie Ministerstwo Nauki. Również na sobie wypróbował działanie zmielonych minerałów - z rewelacyjnymi wynikami. W 1986 roku, po publikacji w renomowanej "Die Welt", rozpętała się prawdziwa burza medialna. W ciągu kilku tygodni informacja o "cudownej" skale obiegła świat, Shindele otrzymał w krótkim czasie ponad 10.000 listów. Były też opinie sceptyczne - nie zaniechano więc dalszych badań i obserwacji klinicznych. Jeszcze we wrześniu 1986 roku "minerały Schindele" otrzymały pierwszy złoty medal na targach w Wiedniu, potem posypały się następne nagrody i liczne doniesienia prasowe o właściwościach specyfiku.


Zastosowania


DLA CZŁOWIEKA
Według dotychczasowych obserwacji minerały Schindele mają następujące zastowowanie:

wewnętrznie: Zażywać rano i wieczorem po 1 pełnej łyżeczce, popić obficie wodą lub innym płynem. Minerały Schindele można też we wspomnianej ilości wymieszać w wodzie, herbacie lub innym płynie.
zewnętrznie: Minerały Schindele można stosować jako krem do twarzy o działaniu przeciwzmarszczkowym. Należy w tym celu rozmieszać je z jakimkolwiek dostępnym na rynku kremem w stosunku 1 : 1.
Maseczka przeciwzmarszczkowa: Składniki:1 łyżka minerałów Schindele, 1 łyżka miodu, 1 żółtko. Wszyskie składniki dobrze rozmieszać, aż papka da się dobrze rozprowadzić. Maseczkę nakładać na dobrze oczyszczoną skórę twarzy i szyi. Po 10-20 minutach spłukać obficie wodą. Maseczkę można stosować 1-2 razy w tygodniu.

Minerały Schindele jako dodatek do kąpieli: 500 g minerałów rozpuścić w ok. 5 l. gorącej wody (do 70°C). Wlać do pozostałej wody. W czasie kąpieli wielokrotnie wprawiać wodę w ruch. Czas kąpieli powinien wynosić ok. 1/2 godz. Kąpiele z minerałami Schindele przeciwdziałaja bólom reumatycznym i zmęczeniu, regenerują organizm, ujędrniają skórę i sprzyjają ogólnie dobremu samopoczuciu.

działania uboczne: nie stwierdzono, niektóre osoby zgłaszały stwardnienie stolca. Na ogół występuje też zmiana koloru stolca na ciemniejszy. stosowanie podczas ciąży i karmienia piersią: należy porozumieć się z lekarzem. wartość energetyczna: 0 kcal/kJ. interakcje z innymi lekami: nie powinno się zażywać minerałów jednocześnie z innymi preperatami bądź lekami zawierającymi związki żelaza. przedawkowanie: nie występują skutki uboczne przy stosowaniu wg zaleceń.

DLA ZWIERZĄT
Można zwiększyć sprawność koni wyścigowych lub poprawić zdrowie i samopoczucie innych zwierząt dodając im do karmy minerały Schindele w ilości 10 g dziennie na każde 70 kg wagi ciała.

DLA ROŚLIN
Kwiaty również dobrze reagują na nasze minerały. 2 razy do roku należy posypać ziemię kwiatową jedną kopiastą łyżką minerałów, po czym obficie podlać czystą wodą

Skład chemiczny

Co kryje sie w tej skale? Co uleczyło drzewa? Odpowiedż dały liczne testy laboratoryjne. Jest to materiał pochodzenia wulkanicznego o doskonale zbilansowynym - pod kątem oddziaływania na organizmy żywe - składzie. Wszystko co żyje potrzebuje minerałów do prawidłowego wzrostu i funkcjonowania. Sztuczne przetwarzanie pokarmów, zanieczyszczenie środowiska (głównie kwaśne deszcze, nawożenie związkami azotu itd.) zubożają środowisko i nasze organizmy co do zawartości i dostępności mikroelementów - pierwiastów kluczowych dla życia. Sharmonizowany skład mączki kamiennej Schindele łagodzi i uzupełnia te niedobory. Szczególnie ważna jest obecność magnezu - pierwiastka, nadmiernie wydlanego przy stresie i innym chorobom cywilizacyjnym a u roślin stanowi podstawę budowy cząstek chlorofilu - substancji odpowiedzialnej za fotosyntezę. Obecny w mączce krzem sprzyja krążeniu, potas przeciwdziała zawałom serca, wzmacnia układ nerwowy, chrom obniża ciśnienie krwi, reguluje poziom cholesterolu i cukru we krwi. Czym więc różni się nasz produkt od nowoczesnych, kompleksowych środków dostępnych w każdej aptece, zawierających w doskonałych proporcjach wszystkie ważne dla życia składniki mineralne? Są dwie różnice: Minerały Schindele

1. są produktem czysto naturalnym - uzyskanym bez chemicznej interwencji człowieka.
2. posiadają - potwierdzone badaniami - unikalne właściwości magnetyczne i elektryczne - mają też zdolność przekształcenia wstecznego sieci krystalicznej atomów, co ma według niektórych ekspertyz, powodować dziwne wydłużanie się gosienic maszyn pracujących w kamieniołomach Schindele.

Poniżej prezentujemy pełny skład chemiczny minerałów Schindele: Uwaga:Skład procentowy w każdej partii może ulec minimalnym zmianom - wynika to z naturalnej fluktuacji składu złoża.

SiO2 - bezwodnik kwasu krzemowego 66,8%
Al2O3 - tlenek glinowy 11,8%
K2O - tlenek potasowy 3,25%
Fe2O3 - tlenek żelazowy 5,58%
CaO - tlenek wapniowy 0,74%
MgO - tlenek magnezowy 0,93%
Na2O - tlenek sodowy 1,96%
Mn - mangan 0,028%
Cu - miedź 0,0035%
Zn - cynk 0,0079%
Co - kobalt 0,0013%
Mo - molibden 0,0003%
B - bor 0,0026%
Cr - chrom 0,0062%
Ni - nikiel 0,0039%
V - wanad 0,0083%
P - fosfor 0,74%
Sr - stront 0,00096%
Li - lit 0,0050%
Ti - tytan 0,0012%
Nb - niob 0,0008%
Tm - tul 0,0003%
Tb - terb 0,0001%
Ce - cer 0,0001%

Recenzje klientów:

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.
Aby dodać recenzję, zaloguj się.Ostatnio na forum

Brak postów do publikacji.

Komentarze

 • Suplementy cynku, przedawkowanie, prostata 3/4

  Hej, bardzo wolno ładuje się strona na mobilce

  Czytaj więcej...

   
 • Leczenie wodą utlenioną - Terapia nadtlenkiem wodoru

  Tylko woda destylowana bo mineraln zanieczyszczona !!!! tylko pehydrol rozcieńczony 1:10 bo woda z ...

  Czytaj więcej...

Pokrewne

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 136 gości 

Cytat

Czy wiesz że...
Alkoholu, jest przyczyną 7,4% wszystkich problemów zdrowotnych i zgonów w UE. Oznacza to, że alkohol jest trzecią główną przyczyną zgonów, po tytoniu i wysokim ciśnieniu, wyprzedzając takie czynniki jak nadwaga, wysoki poziom cholesterolu i zażywanie innych szkodliwych substancji. .