Gram Zdrowia

Home Mistrzowie dr Andrzej Janus
dr Andrzej Janus
dr-andrzej-janus.jpg

Witam na witrynie poświęconej szeroko pojętej profilaktyce zdrowotnej, zasadom stosowania środków pochodzenia naturalnego oraz racjonalnemu odżywianiu.
Kilka słów o sobie. Nazywam się Andrzej Janus. Jestem absolwentem Wojskowej Akademii Medycznej - rocznik 1976. Przez cały okres swojej kariery zawodowej pracowałem w wojskowej i cywilnej służbie zdrowia. Specjalizacja - pediatria I stopnia. W 1994r przeszedłem na emeryturę wojskową i podjąłem pracę jako pediatra w zakładzie opieki zdrowotnej. Zacząłem w tym czasie interesować się zagadnieniami związanymi z medycyną naturalną - odżywianiem, homeopatią, ziołolecznictwem oraz stosowaniem suplementów żywieniowych. Ukończyłem w tym czasie II stopniowy, dwuletni kurs z homeopatii dla lekarzy i farmaceutów, kilka kursów dotyczących biochemicznego funkcjonowania organizmu. W 2001r zaprzestałem wykonywania zawódu lekarza medycyny akademickiej i całkowicie poświęciłem się medycynie naturalnej. Swoje doświadczenia w stosowania medycyny naturalnej w praktyce, przedstawiam na poniższej witrynie i opublikowanych książkach.

Wszelkie informacje zawarte na tej witrynie internetowej odzwierciedlają wyłącznie moje poglądy i nie stanowią zaleceń medycznych. Stosowanie się do wskazówek tu zamieszczonych odbywa się na własną odpowiedzialność. Nie odpowiadam za ewentualne szkody mogące powstać w wyniku stosowania się do zaleceń podanych w treści zamieszczonych tu informacji.

Źródło: http://www.janus.net.pl/


Ostatnio na forum

Brak postów do publikacji.

Komentarze

 • Suplementy cynku, przedawkowanie, prostata 3/4

  Hej, bardzo wolno ładuje się strona na mobilce

  Czytaj więcej...

   
 • Leczenie wodą utlenioną - Terapia nadtlenkiem wodoru

  Tylko woda destylowana bo mineraln zanieczyszczona !!!! tylko pehydrol rozcieńczony 1:10 bo woda z ...

  Czytaj więcej...

Pokrewne

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 251 gości