Gram Zdrowia

Szczepionkowe oszustwa

Drukuj

============ Forwarded message ============

From : Maria Majewska
Date : Tue, 10 Jul 2012 13:19:18 +0200
Subject : Szczepionkowe oszustwa
============ Forwarded message ============

Warto sie zapoznać z poniższymi linkami (osoby nie znajace angielskiego moga sie posluzyć  tłumaczem google).  Artykuły opisują skandaliczne oszustwa firm farmaceutycznych ( w tym producentów szczepionek ), które kosztuja ludzkość miliardy $  i  skutkują  milionami zabitych lub trwale okaleczonych ludzi rocznie.

Odnośnie  szczepionek , dwoje wirologów  uprzednio zatrudnionych w  firmie Merck (producenta m.in. szczepionek MMR , Gardasil/Silgard), niedawno ujawniło  wielkie oszustwa  tej firmy dotyczace szczepionki MMR, promowanej rzekomo przeciw odrze, swince i różyczce.  

(http://www.naturalnews.com/036417_Glaxo_Merck_fraud.html

http://www.naturalnews.com/036328_Merck_mumps_vaccine_False_Claims_Act.html

http://www.courthousenews.com/2012/06/27/47851.htm)

 

Okazało sie, że Merck  świadomie i celowo fałszował  wyniki badań dotyczące skuteczności  tej szczepionki w ochronie przed świnką.  W celu zafałszowania wyników i oszukania agencji, które zatwierdzają  leki,  pracownicy Mercka byli zmuszani przez dyrekcję do  dodawania zwierzecych przeciwciał do testów mierzących poziom wytworzonych przeciwcial we krwi zaszczepionych osób, aby stworzyc wrażenie, że szczepionka ta jest skuteczna.    Te celowe manipulacje stanowiły potem podstawę do oszustw finansowych na miliardy dolarów ,  bo rząd, agencje ubezpieczeniowe oraz konsumenci kupowali te zafałszowane szczepionki „przeciw śwince, odrze i różyczce”, które wcale nie chroniły przed  swinką.  

 

Prawdopodobnie podobna sytucja dotyczy różyczki.  Wystarczy popatrzyć na dane zachorowań z Polski. Każdego roku PZH raportuje do do WHO  dużą liczbę zachorowań na świnkę i różyczkę  wśród dzieci maksymalnie zaszczepionych przeciw tym chorobom.http://apps.who.int/immunization_monitoring/en/globalsummary/countryprofileresult.cfm?C=pol

 

Należy dodać, ze szczepionka MMR  od lat jest znana sa jako bardzo groźna. Zawiera ona aktywne wirusy, które czesto są przyczyną  różnych chronicznych chorób i  powikłań poszczepiennych.  W bazie VAERS najwiecej przypadków autyzmu zaraportowano właśnie po tych szczepionkach. A więc mamy tu do czynienia ze szczepionką nieskuteczną w ochronie przeciw  chorobom zakażnym, ale bardzo skuteczną w okaleczaniu dzieci.

Podobna sytuacja dotyczy prawdopodobnie także  wielu innych szczepionek, bo osoby zaszczepione często chorują na choroby przeciw którym były szczepione.    Np. dane odnoszące się do szczepionek  przeciw grypowych wskazuja, że osoby zaszczepione chorują na grypę częściej i częsciej z tego powodu umierają niz osoby nieszczepione.   Po szczepionkach HPV (rzekomo przeciw rakowi szyjki macicy) odnotowuje sie zaś znaczną zachorowalność na tego raka oraz  dużą śmiertelność dziewcząt i młodych kobiet.

W odniesieniu do tych faktów, obowiązek, czesto wręcz przymus szczepień praktykowany w  Polsce, narzucony  przez Sanepid i  przypieczętowany przez Sejm, jest wielkim oszustwem,   którego celem jest zabezpieczenie maksymalnych zysków dla producentów szczepionek  i  ich opłacanych agentów kosztem życia, zdrowia oraz funduszy społeczeństwa.    Szczepionki  nie tylko nie chronią przed chorobami, ale wielu przypadkach je rozprzestrzeniają. W krajach zachodnich szczepienia sa tylko dobrowolne i umieralność  niemowląt i małych dzieci jest tam 2-3 razy mniejsza niż w Polsce.   Natomiast w USA, umieralność dzieci Amiszów, ktorzy wcale nie szczepią swych dzieci jest mniejsza niz średnia umieralność wysoce wyszczepionych pozostałych dzieci.  Dlatego zmuszanie do szczepień należy uznać za celowe działanie na szkodę zdrowia i życia Polaków.


Szczepionkowe oszustwa
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


Ostatnio na forum

Brak postów do publikacji.

Komentarze

 • Suplementy cynku, przedawkowanie, prostata 3/4

  Hej, bardzo wolno ładuje się strona na mobilce

  Czytaj więcej...

   
 • Leczenie wodą utlenioną - Terapia nadtlenkiem wodoru

  Tylko woda destylowana bo mineraln zanieczyszczona !!!! tylko pehydrol rozcieńczony 1:10 bo woda z ...

  Czytaj więcej...

Pokrewne

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 201 gości 

Cytat

Zaledwie co piąty badany (22%) przyznał,
że sięgnął w ubiegłym roku po suplement diety.
Znacznie częściej korzystają z nich kobiety niż mężczyźni.
Najchętniej, suplementy diety i żywność wzbogaconą,
stosują osoby młode, do 24 roku życia oraz
osoby powyżej 65 roku życia.