Gram Zdrowia

Home Mistrzowie Prof. Maria Dorota Majewska Szczepienia Radosnych Świąt ...życzenia z USA

Radosnych Świąt ...życzenia z USA

Drukuj
============ Forwarded message ============
From : Maria Majewska
To : <undisclosed-recipients:;>
Date : Wed, 21 Dec 2011 18:44:49 +0100
Subject : Radosnych Świąt ...
============ Forwarded message ============

Witam,

 

W USA coraz liczniejsza jest grupa lekarzy, którzy solidaryzują się z pacjentami i akceptują, a nawet pochwalają wybory rodziców odnośnie nieszczepienia swych dzieci.  Wynika to z dwów głównych przyczyn: (1) Odchodzą starsze generacje lekarzy o skostniałych umysłach, którzy przywykli do brania łapówek od karteli farmaceutycznych,  utracili empatię i zapomnieli o przysiędze Hipokratesa. Ich miejsca zajmują młodzi lekarze, lepiej wykształceni i rozumiejący biologię człowieka, którzy sami są rodzicami i nie chcą okaleczać lub zabijać własnych dzieci szczepionkami. Ci młodzi lekarze są  podatani na propagandę farmaceutyczną i wiedzą, że szczepienia najczęściej nie są skuteczne, choć szkodliwe.  (2) Coraz więcej lekarzy zrozumiało też, że wymuszając szczepienia tracą pacjentów (którzy masowo przenoszą się do lekarzy homeopatów i naturopatów), więc tracą główne źródło utrzymania. Łapówki (honoraria, luksusowe wycieczki, sponsorowane konferencje i kolacje), od firm w żaden sposób nie rekompensują tych strat. Tym lekarzom zależy na odzyskaniu zaufania pacjentów, które utracili gdy stali się lobbystami firm farmaceutycznych.

 

Ponieważ lekarze coraz częściej odmawiają współpracy z kartelami farmaceutycznymi,   teraz główną areną ich działania stały się korporacyjne media, będące często   współwłasnością firm farmaceutycznych, lub przez nie finansowo czy nadzorczo kontrolowane.  Trzeba się  więc przygotować (i uodpornić) na lawinę proszczepinkowej propagandy medialnej, w której dominującym wątkiem będzie wzbudzanie paniki i strachu przed mikrobami (typu histerii wokół wirtualnej pandemii świńskiej grypy) i marginalizowanie lub ignorowanie setek tysięcy (w skali globalnej milionów) ofiar szczepionek.  Dobrze zaopatrzyć się w naturalne środki bakterio/wirobójcze takie jak czosnek i cebula oraz uodpornić się na zimowe infekcje zwiększonymi dawkami witaminy C (500-2000 mg/d) i D (ok. 2000 jednostek/d).

 

Przy okazji składam Państwu życzenia zdrowych, radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz pomyślnego nowego roku, 2012.  Załączam link do anielskiego wykonania  „Ave Marija” Schuberta przez genialną 10-letnią amerykańską sopranistkę, Jackie Evancho.

 

" target="_blank">

" target="_blank">

 

Pozdrawiam serdecznie,
DM
Radosnych Świąt ...życzenia z USA
 

Komentarze   

 
bolek
0 #1 bolek 2011-12-26 13:12
Bardzo sensowny artykuł.
Jaki na przykład jest sens iść do lekarza z tak powszechnymi himoroidami, skoro każdy lekarz namawia na operację, co bardzo często kończy się niestety z workiem przy dupie do śmierci a nie rzadko rakiemz wiadomymi następstwami.
Czy nie prościej przystawić na godzinę dwie pijawki przy samej odbytnicy i natychmiast po problemie do końca życia?
Nie potrzebny Ci nawet pijawkowy terapeuta jakich nikt nie znał 100 lat temu i nikt nie miał żadnych komplikacji wirusowo bakteryjnych zmyślonych przez naukowców aby zarabiać.
Sam himoroidy miałem i w lusterku przykładałem po dziesiątkach lat bólu bez potrzeby.
Tylko po jedny takim zabiegu w domy jestem wreszcie zdrowy i szczęśliwy i na cały ten doktoracki interes zdrowo sram a w dodatku bez bólu, worka przy dupie ani raka a i prostata nagle ma się też doskonale.
Cytować | Zgłoś administratorowi
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


Ostatnio na forum

Brak postów do publikacji.

Komentarze

 • Suplementy cynku, przedawkowanie, prostata 3/4

  Hej, bardzo wolno ładuje się strona na mobilce

  Czytaj więcej...

   
 • Leczenie wodą utlenioną - Terapia nadtlenkiem wodoru

  Tylko woda destylowana bo mineraln zanieczyszczona !!!! tylko pehydrol rozcieńczony 1:10 bo woda z ...

  Czytaj więcej...

Pokrewne

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 200 gości