Gram Zdrowia

Home Leczenie Leki Codex Alimentarius 10 najważniejszych powodów dla których zorganizowany przemysł medyczny popiera CODEX

10 najważniejszych powodów dla których zorganizowany przemysł medyczny popiera CODEX

Drukuj
caduceus srebrny symbol medycynyAutor: Mike Adams, the Health Ranger

1. Eliminuje dostęp do najważniejszych składników odżywczych, które zapobiegają chorobom, a tym samym tworzy populację chorych, niedożywionych klientów, którzy nieuchronnie przyczynią się do powiększenia wysokich zysków z leków na receptę.

2.Skupia uwagę ludzi na debacie o bezpieczeństwie suplementów żywnościowe, odwracając uwagę od debaty nad bezpieczeństwem leków na receptę i powszechnie dostępnych farmaceutyków bez recepty.

3. Sprawia, że suplementy żywnościowe są droższe, czyniąc je niedostępne dla większości konsumentów.


4. Z powodu zmniejszonej sprzedaży witamin, wiele detalistów produktów naturalnych dla zdrowia będzie zmuszonych zrezygnować z działalności, co jest oczywiście dobre dla zorganizowanej medycyny. Im mniej istnieje sklepów naturalnego zdrowia, tym mniej konkurencji dla leków na receptę.

5 Ustanawia on prawną kontrolę nad nie tylko suplementami, ale żywnością. To toruję drogę na przyszłość do zakazu żywności odżywczej, które zapobiegają chorobom, takich jak jagody, brokuły i czosnek.

6. Pozwala on na aresztowania i oskarżenia kluczowych przedstawicieli medycyny naturalnej (producentów witamin , detalistów i konsumentów), usuwając ich z publicznej sceny w taki sposób, że nie maja już głosu.

7 Dyskredytuje całą branżę suplementów odżywczych, kreując lęk, niepewność i zwątpienie w umysłach konsumentów, którzy nie są świadomi rzeczywistych motywacji ich działań.

8. Tworzy ogromne przeszkody na wprowadzenie nowych suplementów na rynek zmuszając producentów do wydania milionów dolarów aby spełnić warunki zgodności, nawet dla substancji, które były bezpiecznie spożywane przez ludzi jako leki przez tysiące lat.

9. Określa podstawę prawną pod inne składniki odżywcze, które mogą być zakazane. Każdego roku można zaobserwować zaostrzenie przepisów jak i rosnącą listę suplementów zakazanych.

10.Umożliwia krytykom medycyny naturalnej atakowanie branży przez przewrotną logikę. Oni będą mówili: "Jeśli te witaminy byłyby bezpieczne, to nie byłyby zakazane, czyż nie?"

Spójrz na fakty o CODEX Alimentarius.
Odwiedź ANH : http://www.alliance-natural-health.org/

Żródło
http://www.naturalnews.com/009532.html
10 najważniejszych powodów dla których zorganizowany przemysł medyczny popiera CODEX
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Sonda

Moimi lekami są:
 

Ostatnio na forum

Brak postów do publikacji.

Komentarze

 • Suplementy cynku, przedawkowanie, prostata 3/4

  Hej, bardzo wolno ładuje się strona na mobilce

  Czytaj więcej...

   
 • Leczenie wodą utlenioną - Terapia nadtlenkiem wodoru

  Tylko woda destylowana bo mineraln zanieczyszczona !!!! tylko pehydrol rozcieńczony 1:10 bo woda z ...

  Czytaj więcej...

Pokrewne

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 114 gości