Gram Zdrowia

Home

Hemoroidy, żylaki odbytu, guzki krwawnicze - Tabu

Drucken
Beitragsseiten
Hemoroidy, żylaki odbytu, guzki krwawnicze
Objawy
Tabu
Alle Seiten

Hemoroidy, żylaki odbytu, guzki krwawnicze - wiele nazw, ten sam problem. Problem, który według ostatnich szacunków dotykać może w mniejszym lub większym stopniu ponad jedną czwartą dorosłych ludzi na świecie.

Hemoroidy są schorzeniem kłopotliwym, wstydliwym i bardzo uciążliwym. Jeszcze do niedawna pozostawały praktycznie tematem tabu, niewiele mówiło się o nich w mediach, z oczywistych względów wciąż rzadko kto przyznaje się do nich w trakcie prywatnych rozmów.

To jasne, że osoby cierpiące z powodu hemoroidów nie chcą się nimi przesadnie chwalić. W końcu jest to schodzenie intymne i tak powinno pozostać. Powinniśmy jednak zadbać o to, żeby hemoroidy przestały być chorobą okrytą zmową milczenia. Powinniśmy wiedzieć o nich jak najwięcej, żeby móc je skutecznie leczyć.



Hemoroidy, żylaki odbytu, guzki krwawnicze - Tabu
 


Cytat

Es gibt keine Übersetzung gerade jetzt, aber wir können dies für Sie tun, wenn Sie möchten - schreiben Sie einfach ein Kommentar. Wir können auch bessere Übersetzung, wenn Google Übersetzer ist nicht genug für Sie.
- Proszę Pana migają kontrolki obok licznika "engine check", kontrolka oleju i temperatury silnika!- lekarz rodzinny do mechanika samochodowego.
Mechanik bez słowa otwiera maskę sięga do bezpieczników, odłącza dwa kabelki, natychmiast gasną wszystkie kontrolki oprócz licznika prędkości i przebiegu.
Lekarz patrzy zdumiony.
Mechanik: - Niepokojące objawy ustąpiły, może Pan jechać, należy się 200zł, proszę obserwować i nie fosować silnika, jak za 2 tygodnie nie będzie poprawy to proszę przyjechać, wtedy wyślemy auto do diagnosty.