Gram Zdrowia

jedzenie Zombie

Drukuj
jedzenie Zombie
W skrócie;

Pszenica i produkty mleczne zawierają peptydy opioidowe receptory wpływające endorfiny w mózgu. Peptydy te są uzależnia fizycznie, co powoduje uzależnienie, astma, otyłość, apatia, ignorancja i drętwienie. To samo dotyczy beta-karboliny z przygotowywanych potraw.

Aby być ostre i dochodzeniowych, powinnaś spożywać ani nabiału, ani pszenicy produktów. Nie trzeba tych "żywności" w ogóle. (Patrz site4 i 13/plants )

W celu uzyskania wszystkich wymaganych składników odżywczych i pozostają ostre i śledczych; zużywa tyle owoców (istnieje około 6000 różnych owoców), a niektóre świeże surowe pożywienie zwierząt regularnie (jak sashimi lub żółtka jaj).A dla chrupać-spożywczego; tylko konsumować to, co naprawdę lubią jeść (a nie dlatego, że mówią, że jest zdrowy), o małej zawartości białka, ale dużo tłuszczu i / lub cukru, zaspokajając apetyt na Munch-spożywczego. Zobacz propozycje diety

Jeśli ktoś zainteresowany jest ładneijszym tłumaczeniem, to poproszę o komentarz.


W szczegółach;

Zombies

Rozejrzyj się, czy nie widzisz, wiele zombie?

Dlaczego tak wielu ludzi zachowuje się jak zombie w dzisiejszych czasach?

To nie jest naturalne, dla każdego gatunku musi szybko reagować na zmiany i potrzeby w celu poszukiwania nowych możliwości. Można powiedzieć, że ludzie są głównie zwolennicy, jak byłoby prawdziwe w odniesieniu do bydła;. Ale z natury, czy ludzie nie mieszkają razem w dużych ilościach, że nie jesteśmy jak bydło.Miliony lat temu, ludzie w większości żyli razem przez dziesiątki, a nie tysiące, a nawet miliony. Dlatego wielu z nas ludzi powinny być ciekawa, dochodzeniowych i odkrywczy.

Co sprawia, że tak wielu osób apatyczne, powolne i ignorantem?

 

Peptydy opioidowe

Każdy wie, że jeśli ktoś używa morfiny, jeden jest wolny i apatyczni. Po prostu dlatego, morfina jest opioidowym substancji.

Jedynym powodem, dla nas, i inne zwierzęta, są wrażliwe na takie substancje, dlatego, że nasze ciało i mózg zawierają receptory peptydów opioidowych.Dlaczego?

 

Kiedy mamy do ucieczki z miejsca zagrożenia, ale są ranni, musimy być w stanie uciec tak. Dlatego organizm produkuje peptydy opioidowe, aby złagodzić ból, jeśli to konieczne. Te peptydy opioidowe są zwane endorfinami. Marathon-runners znają działanie tych endorfin jako "runner's high", pozwala im iść nawet wtedy, gdy wyczerpane. Bez odpowiedniego receptory te endorfiny (i znieczulenia!) Nie działają.

 

Oprócz leków i endorfin, opioidów w mózgu są podatne na niektóre substancje innych opioidowych: te, które są wchłaniane przez spożywanie żywności. Dzieje się tak ponieważ z dala od wszystkich peptydy są całkowicie rozkładane na pojedyncze aminokwasy w przewodzie pokarmowym (1). Dodatkowo, większość peptydy opioidowe są trudne do rozkładu (2).

Ale dlaczego niektóre pokarmy zawierają peptydy opioidowe?

A co żywność?

Mleka

Mleko jest zawsze, zawsze mleko matki, przeznaczone do karmienia.Zdecydowaliśmy się za "mleko matki od krów, kóz, owiec, wielbłądów, lub z jakichkolwiek innych zwierząt jako pokarm dla ludzi, ale z natury to, oczywiście, nie jest prawdą. Ludzkie istoty istnieją od 2 do 3 milionów lat, a człowiek nie zaczął pić mleka matki od innych zwierząt do co najwyżej 0010000 lat temu. Dla ponad 99% naszego istnienia nie uważa mleka krowiego jako pokarm dla ludzi.

Dlaczego więc teraz?

Ekonomika

Kiedy ludzie migrowali do obszarów, gdzie mniej owoców można znaleźć, trzeba było znaleźć inne produkty. Ekonomicznie, wydawała się być bardziej skuteczny, wielokrotnie się z mleka bydła niż do uboju ich mięso. W przypadku gdy co najmniej owoce można znaleźć (Northern Europe), ludzie najlepiej dostosowany do spożywania mleka krowiego; kolorowe ludzie są bardziej uczulone na mleko krowie, białka i / lub zawartości laktozy niż biali.

 

Ale dlaczego mleko, zawiera peptydy opioidowe?

 

 

Od łona i do mleka matki

Ludzkiej głowy jest stosunkowo duży, i dlatego ludzkie niemowlęta przyjść na świat za wcześnie, w porównaniu do innych naczelnych długość ciąży powinien wynosić 21 miesięcy zamiast 9. Ale wtedy głowę dziecka byłyby zbyt duże by przejść miednicy. Dlatego ludzkie niemowlęta rzeczywiście nie są gotowe do świata zewnętrznego, nie można nawet chodzić!

Ssania jest odszkodowanie za urodzonych zbyt wcześnie. Dzięki mlekiem matki dziecko otrzymuje wszelkiego rodzaju messenger-substancji. Te substancje messenger-stymulować rozwój i funkcjonowanie różnych narządów, w tym mózgu.(Zob. tej stronie ) Dlatego, dzieci, które karmiły są zazwyczaj mądrzejsi od tych, które nie. (zob. tej stronie ) A ponieważ mleko matki jest tak ważna , zawiera substancje, które muszą upewnić się, że dziecko chce pić dużo mleka przez cały czas;

Peptydy opioidowe w mleku

Oprócz nieopioidowych peptyd stymulujący apetyt (3), mleko z natury zawiera różne peptydy opioidowe, ukryte w mleku białka, takie jak kazeina, mleka, beta-lactaglobulin i laktoferyny.

 

Milk-peptydy opioidowe są: beta-casomorphins (4), alfa-kazeiny exorphins, casoxins, beta-casorphins, alfa-lactorphins, beta-lactorphins i lactaferroxins). (5

 

Absorpcji

Po konsumpcji produktów mlecznych, jest trawione w przewodzie pokarmowym.Białka mleka są rozkładane przez enzymy do normalnego peptydów peptydów opioidowych i aminokwasów. Aby upewnić się, że dziecko pochłania tyle kompletne peptydów opioidowych i czynników wzrostu, mleko zawiera również substancje (laktoza, substancja P) zwiększenie przepuszczalności śluzówki jelita.(6) i aby zapobiec rozkładu peptydów, peptydy są stosunkowo ciężki. (7)

Te peptydy opioidowe powodować uzależnienie fizyczne w młodym, aby upewnić się chce pić dużo mleka matki. Także to sprawia, że młody śpi się wystarczająco.(8) Oczywiście, opioidy również mogą powodować zaparcia. (9)

Niestety, dorosłych konsumentów mleka również wchłonąć tych peptydów opioidowych.

Ponieważ żywność producenci chcą, byśmy byli fizycznie uzależnionych do żywności, które sprzedają, można znaleźć mleka i białek pszenicy w wielu różnych produktów spożywczych. Nawet niektóre produkty zawierają mięsa, mleka i / lub pszenicy białek.

 

 

 

Pszenicy

Rośliny stosuje różne taktyki odstraszyć napastników. Niektóre rośliny zawierają trucizny, inni po prostu znieczulić napastników, takich jak pszenica czy z peptydy opioidowe.

Ponieważ pszenicy zawiera peptydy opioidowe, kapłani w starożytnym Egipcie używany pszenicy do halucynacji, w bandaże, aby złagodzić ból rany. Wszystkie pszenicy produkty, takie jak chleb, makarony, pizza, ciasteczka, ciasta i ciastka zawierają peptydy opioidowe. Władców rzymskich już nowe, że ludzie nie powstanie przed nimi tak długo, jak bawili i karmił chlebem.

 

 

Peptydy opioidowe w pszenicy produktów

Jeden gluten pszenicy białko cząsteczka zawiera 15 próbek jednego konkretnego peptydu opioidowego (10). Wheat-gluten zawiera również szereg niezwykle potężne peptydy opioidowe (11). Niektóre z tych cząsteczek są nawet 100 razy silniejszy niż morfina- cząsteczki (12).

 

Peptydy opioidowe w pszenicy gluten są;

Glycine-tyrozyna-tyrozyna-proliny (11)

Tyrozyna-Glicyna-Glicyna-tryptofan (11)

Tyrozyna-prolina-izoleucyna, seryna-leucyna (11)

Tyrozyna-Glicyna-Glicyna-tryptofan-leucyna (13), który jest najbardziej silne.

Tyrozyna-Glicyna-Glicyna-jest również kolejność pierwszych trzech aminokwasów w endorfin, peptydy opioidowe, produkowane przez organizm, mających wpływ na te same receptory w mózgu.

 

 

Dlatego pszenicy peptydy opioidowe może "uspokoić" wnętrzności tak bardzo, że zaparcia są spowodowane (13). Ponieważ niektóre pszenicy opioidy są bardzo silne, niektóre schizofreników można nawet wyleczyć nie jeść żadnych pszenicy już produktów (14).

Aby skompensować działanie przeciwbólowe peptydy opioidowe, pszenicy, produkty bardzo często zawierają rosemarin-ekstrakt, który jest potężnym "górnych".

 

 

 

 

jedzenie Mózgu

Jeśli chcesz być ostre, szybkie i mogli skupić do 24 godzin na dobę, musisz przestać spożywania mleka i pszenicy produktów. Jedz pokarmy, które stymulują mózg, patrz BrainfoodZalety peptydy opioidowe

Oczywiście są też zalety peptydy opioidowe, kiedy jelita ruszać się zbyt wiele, można spożywać produkty pszenicy je spowalniają. A gdy żołądek zawiera zbyt dużo kwasów, produkty mleczne o pomoc. Po zębów, żucie chleba może zmniejszyć ból przez około 10 minut.

Pszenica i mlecznych produktów spożywczych, ale nie są narkotyki.

jedzenie Zombie
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


Ostatnio na forum

Brak postów do publikacji.

Komentarze

 • Suplementy cynku, przedawkowanie, prostata 3/4

  Hej, bardzo wolno ładuje się strona na mobilce

  Czytaj więcej...

   
 • Leczenie wodą utlenioną - Terapia nadtlenkiem wodoru

  Tylko woda destylowana bo mineraln zanieczyszczona !!!! tylko pehydrol rozcieńczony 1:10 bo woda z ...

  Czytaj więcej...

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 108 gości 

Cytat

Zaledwie co piąty badany (22%) przyznał,
że sięgnął w ubiegłym roku po suplement diety.
Znacznie częściej korzystają z nich kobiety niż mężczyźni.
Najchętniej, suplementy diety i żywność wzbogaconą,
stosują osoby młode, do 24 roku życia oraz
osoby powyżej 65 roku życia.