Gram Zdrowia

Home Fundamentalne potrzeby Diety Sergey Karpov: Zdrowe odżywianie i jego sekrety

Sergey Karpov: Zdrowe odżywianie i jego sekrety

Drukuj

zdrowe-odzywianie-i-jego-sekrety-cover_2990_0

Od autora

"Najlepszy sposób przedłużenia naszego życia – nie skracać go. W podstawie jakiejkolwiek choroby leży przyczyna, zlikwidować której nie są w stanie żadne leki" Paul S. Bregg

O czym będzie ta książka? Nie będzie w niej porad, jak zwalczyć tę lub innąchorobę. Człowiek i tak zapadnie na chorobę, która jest muprzeznaczona. Ta książka to styl życia.

Jestem długoletnim asystentem żony, która diagnozuje choroby i ich przyczynymetodami naturalnymi. Stosuje również leczenie niekonwencjonalne, dietetykę,homeopatię i ziołolecznictwo. Od lat korzystam z jej metod; pozbyłem sięnałogów i wielu chorób. Opracowałem własny styl życia.

Sergey Karpov

Pobierz

Przeszedłem przez niemal wszystkie pokusy, których może doświadczyć człowiek. Niektóre niemal pozbawiły mnie życia, ale jakoś z nich wybrnąłem.A może Pan Bóg mnie uratował, żebym zrobił coś pożytecznego dla innych?

Z wykształcenia jestem elektronikiem, jednak przeczytałem całą literaturę, którążona wykorzystuje w swojej praktyce. Skonstruowałem odpowiednie urządzeniai napisałem programy komputerowe związane z medycyną naturalną. Ale o tym– w kolejnym wydaniu mojej książki.

Nadal szukam drogi ku zdrowiu i poznaniu samego siebie. Szukam drogi kudługiemu życiu, a może - kto wie - ku długowieczności, jeżeli pozwoli na togenetyka. Oczekując na przełomowe odkrycia w tej dziedzinie, niestety tracimyczas, a czas to zdrowie - koło się zamyka.Zapraszam więc w podróż do własnego zdrowia.

Zacznijmy żyć zgodniez regułami natury, a nie żądzami cywilizacji.

Pobierz
zdrowe-odzywianie-i-jego-sekrety-cover_2990_0

Sergey Karpov: Zdrowe odżywianie i jego sekrety
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


Ostatnio na forum

Brak postów do publikacji.

Komentarze

 • Suplementy cynku, przedawkowanie, prostata 3/4

  Hej, bardzo wolno ładuje się strona na mobilce

  Czytaj więcej...

   
 • Leczenie wodą utlenioną - Terapia nadtlenkiem wodoru

  Tylko woda destylowana bo mineraln zanieczyszczona !!!! tylko pehydrol rozcieńczony 1:10 bo woda z ...

  Czytaj więcej...

Pokrewne

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 257 gości