Gram Zdrowia

Home Masters Prof. Maria Dorota Majewska Impfungen List prof. dr Maria Dorota Majewska do wakcynologow

List prof. dr Maria Dorota Majewska do wakcynologow

Drucken
Beitragsseiten
List prof. dr Maria Dorota Majewska do wakcynologow
Postać autorki
Rtęć
DOTYCHCZASOWE BADANIA NAD THIMEROSALEM W USA I W EUROPIE
W maju 2004 r. IOM opublikował raport ?Immunization Safety Review: Vaccines and Autism?, którego wniosek: ?nie ma dowodów związku miedzy szczepieniami i autyzmem?, był z góry zaplanowany.
szczepionki mogą powodować autyzm w populacji wrażliwych dzieci
SZCZEPIENIA W POLSCE
śmierć 19 niemowląt w ciągu paru godzin/dni po szczepieniu dwiema szczepionkami heksawalentnymi (DTP- Hib-HepB-IPV)
dopuszczonych jest kilka szczepionek ze znaczną zawartością thimerosalu
dzieci autystyczne mają upośledzone zdolności eliminowania rtęci z organizmu
RACJONALNE MODELE SZCZEPIEŃ
By się przekonać o szkodliwości wielu szczepień dla niemowląt
Formuła konferencji, którą zorganizowałam 25 i 26 października, 2008
PROPOZYCJA ZMIANY PROGRAMU SZCZEPIEŃ W POLSCE
Apeluję do polskiego establiszmentu szczepionkowego
Nie ma przekonujących dowodów na to, że w krajach rozwiniętych masowe szczepienia zmniejszają obecnie umieralność dzieci
Alle Seiten
Es gibt keine Übersetzung gerade jetzt, aber wir können dies für Sie tun, wenn Sie möchten - schreiben Sie einfach ein Kommentar. Wir können auch bessere Übersetzung, wenn Google Übersetzer ist nicht genug für Sie.

list prof. Majewskiej- Proszę rozesłać wszystkim. Walka o nasze życie i zdrowie rozpoczęła się już na dobre! Coraz więcej naukowców i lekarzy, tak w kraju jak i za granicą, decyduje się zaryzykować swoją karierę, zdając sobie sprawę z skutków aktualnie trwających i planowanych na jesień masowych szczepień i nie chcąc mieć tych skutków na swoim sumieniu. Są to między innymi: często występujące uszkodzenia płodów, autyzm u dzieci, silne zaburzenia neurologiczne, itd. Mowa tu o szczepieniach z Narodowego Programu Szczepień (obowiązkowych) jak i planowanych, masowych szczepieniach na Świńską Grypę. (video z dr.Beinem, artykuł z lipca tego roku: ?Największa zbrodnia na ludzkości XX wieku - lekarz specjalista łamie barierę.? i aktualny list prof. Majewskiej).

Poniższy list pani Prof. Majewskiej jest długi, ale warty przeczytania.

Polecamy go przede wszystkim tym, którzy nie są jeszcze przekonani co do szkodliwości wielu szczepionek. Ostrzegamy przy tym, że przedstawione w liście argumenty, zagrożenia i dowody są przytłaczające i mocno zatrważające. Pani Profesor przedstawia argumenty, dowody (badania) i kontrowersje wokół co niektórych naukowców, którzy murem stoją jeszcze po stronie lobby farmaceutycznego. Okazuje się, że mają oni ku temu bardzo dobre powody. Pani Profesor wykazuje też, iż fakty szkodliwości szczepionek są celowo ukrywane oraz, że swoim postępowaniem, rząd Polski i rządy innych krajów naruszają swoje Konstytucje, odbierając obywatelom, ich nienaruszalność osobistą i odbierając też ich prawo do ochrony swojego życia i zdrowia.

Zapraszamy do lektury tego arcyciekawego listu:List prof. dr Maria Dorota Majewska do wakcynologow
 

Menu główne

Losowy produkt

54,12 PLN

23,37 PLN


Ostatnio na forum

Keine Beiträge vorhanden

Komentarze

Pokrewne

Gościmy

Wir haben 120 Gäste online

Cytat

Es gibt keine Übersetzung gerade jetzt, aber wir können dies für Sie tun, wenn Sie möchten - schreiben Sie einfach ein Kommentar. Wir können auch bessere Übersetzung, wenn Google Übersetzer ist nicht genug für Sie.
Na tym świecie zawsze znajdzie się niebezpieczeństwo, dla tych, którzy się go boją.

George Bernard Shaw