Gram Zdrowia

Home Masters Prof. Maria Dorota Majewska Impfungen Łamanie praw czlowieka przez Sanepid

Łamanie praw czlowieka przez Sanepid

Drucken
Es gibt keine Übersetzung gerade jetzt, aber wir können dies für Sie tun, wenn Sie möchten - schreiben Sie einfach ein Kommentar. Wir können auch bessere Übersetzung, wenn Google Übersetzer ist nicht genug für Sie.
============ Forwarded message ============
From : Maria Majewska
To : <undisclosed-recipients:;>
Date : Sun, 10 Jul 2011 21:52:03 +0200
Subject : lamanie praw czlowieka przez sanepid
============ Forwarded message ============

Szanowni Państwo,

To co się obecnie dzieje w Polsce wokół szczepień wskazuje na nasilanie się medycznego terroru i totalitaryzmu.   W żadnym kraju Europy zachodniej szczepienia nie są obowiazkowe. Szczepionych jest tam mniej niż połowa dzieci, co wychodzi im na zdrowie, bo umieralność niemowląt i zachorowalność na chroniczne choroby dzieci, włącznie z autyzmem , jest tam znacznie mniejsza niż w Polsce.  atomiast USA, które wymuszają na dzieciach najwiekszą liczbę szczepień, mają najbardziej chore i upośledzone dzieci na świecie oraz umieralność niemowląt wyższą niż wszystkie inne kraje rozwinięte, a nawet rozwijające się.

W Polsce, jak wiemy, Sąd Najwyższy oraz sądy niższych instancji wypowiedziały się jasno, że w ramach obecnego prawa oraz konwencji międzynarodowych, nie można zmuszać nikogo do szczepień ani do innych zabiegów medycznych, ani  nakładać kar za nieszczepienie.  Mimo to, Sanepid nadal terroryzuje rodziców, bezprawnie nakładając na nich wielkie kary za to, że nie chcą się godzić na okaleczanie swych dzieci szczepieniami.  Pewna urzędniczka z Sanepidu odczytała dziś nawet w TV oświadczenie, że Sanepid (wbrew prawu) będzie zmuszać rodziców do szczepienia ich dzieci, nawet z użyciem siły i przemocy cielesnej.  

W obozach koncentracyjnych hitlerowcy też przymusowo wstrzykiwali dzieciom różne trucizny.  

Obecne zachowanie i deklarowana polityka Sanepidu są  już bardzo bliskie do strzelania do opornych rodziców i dzieci, jak to ma już miejsce w niektórych krajach Afryki, gdzie dzieci sa na siłę szczepione pod lufami karabinów.  Znaczy to, że w Polsce, życie dzieci oraz  prawa człowieka się zupełnie nie liczą, liczą się  tylko megazyski koncernów faramceutycznych i ich lobbystów.

Polska jest członkiem UE i takie bestialstwo wobec obywateli woła o wytoczenie  Sanepidowi procesu przed Europejskim Trybunałem Praw Człowieka wStarsburgu.

http://therefusers.com/refusers-newsroom/131-children-vaccinated-at-gunpoint-in-malawi/

Pozdrawiam

DM

Łamanie praw czlowieka przez Sanepid
 

Menu główne


Ostatnio na forum

Keine Beiträge vorhanden

Komentarze

Pokrewne

Gościmy

Wir haben 90 Gäste online

Cytat

Es gibt keine Übersetzung gerade jetzt, aber wir können dies für Sie tun, wenn Sie möchten - schreiben Sie einfach ein Kommentar. Wir können auch bessere Übersetzung, wenn Google Übersetzer ist nicht genug für Sie.

Co trzeci piętnastolatek upił się w ciągu 2007 roku