Gram Zdrowia

Home
apatia
W skrócie; 

Funkcji mózgu poprzez transmisję sygnałów przez tzw "neuroprzekaźniki".Określonych substancji w żywności przygotowane, pszenicy i przetworów mlecznych upośledzać metabolizm neuroprzekaźników, powodując choroby mózgu, agresją, ADHD, apatia, otyłość, bezsenność itp. 

Brainfood jest czysta, czystej żywności, która zawiera wszystkie składniki odżywcze mózgu (i ciała) potrzeb, ale nie zawiera żadnych substancji zakłócanie normalnego działania neuroprzekaźników w mózgu. 

Brainfood jest surowe i łatwe w trawieniu pokarmów, owoce, sashimi (i inne świeże surowe pożywienie dla zwierząt) i orzechy (np. niełuskane brazylijski,-hazel-lub-nie orzechy włoskie, orzeszki ziemne-), ponieważ te środki spożywcze nie zawierają peptydy opioidowe ani aminy heterocykliczne, które mogą powodować wygasa koncentracji, apatia, agresja, stres, itp. uszkodzenie mózgu. 

Brainfood jest mózg-spożywczego, ponieważ świeże owoce i surowe pożywienie zwierząt połączone zawierać wszystkie cukry, białka, tłuszczu, cholesterolu, witamin i minerałów, że mózg (i ciała) potrzeb. 

Jeśli chcesz, aby twój mózg zdrowy, jeść tyle Brainfood jak to możliwe. A jeśli chcesz chrupać, wystarczy jeść to, co naprawdę kochasz, zawierające co najmniej białka. 

Kiedy "na drodze", a nie możesz sobie kilogram owoców jest z tobą, zawsze należy przeprowadzać orzechy brazylijskie i rodzynki z tobą. Oczywiście masz łuskane orzechy przed wyjściem. orzechy brazylijskie i rodzynkami oraz zawierać wszystkie energetycznych (tłuszczów i cukrów), które nie muszą, co daje pretekst do jedzenia Munch-spożywczego jedynie z powodu potrzebujesz energii. Zobacz propozycje diety 
Więcej…  
Powered by Tags for Joomla

Ostatnio na forum

Brak postów do publikacji.

Komentarze

 • Suplementy cynku, przedawkowanie, prostata 3/4

  Hej, bardzo wolno ładuje się strona na mobilce

  Czytaj więcej...

   
 • Leczenie wodą utlenioną - Terapia nadtlenkiem wodoru

  Tylko woda destylowana bo mineraln zanieczyszczona !!!! tylko pehydrol rozcieńczony 1:10 bo woda z ...

  Czytaj więcej...

Pokrewne

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 126 gości