Gram Zdrowia

Home Choroby Pasożyty Czy używać leków farmakologicznych? Zentel, Metronidazol, Tynidazol

Czy używać leków farmakologicznych? Zentel, Metronidazol, Tynidazol

Drukuj

ziarno-pasozyty-chleb-chalwaGdy tylko dowiedziałem się,  o pasożytach wewnatrz mnie, to od razu pobiegłem do lekarza po leki. Zastały mi przepisane Zentel, Tynidazol zamiennie z Metronidazolem. Zatrułem organizm w odpowiedniej kolejności no i było super - pozbyłem się pasożytów, a tym samym odzyskałem siły i chęć do życia, ale okazało się, że nie na długo..

 

Po 3 miesiącach postanowiłem skontrolować jak to ze mną jest, no i oczywiście okazało się, że moi lokatorzy wrócili. Kolejne przytruwanie się chemią - jak się domyślacie znowu poskutkowało na krótki czas. Dało mi do myslenia i stwierdziłem, że nie jest to właściwa droga.

Pasożyty jak każdy żywy organizm potrzebuje tlenu, wody, jedzenia i przyjaznego środowiska - o ile pierwszych dwóch potrzeb nie jesteśmy w stanie odebrać pasożytom, to jedzenie ze stołu możemy im sprzątnąć. Wszystkie pasożyty (robaki, glisty, bakterie, pierwotniaki, włosogłówki) jako proste organizmy najchętniej żywią się węglodwodanami, cukrem, mąką skrobią itd Skoro te małe organizmy tak sobie upodobały węglowodany, to może jednak powinniśmy im zostawić to pożywienie, a sami zjadać to za czym one nie przepadają? - tłuszcze i mięsa?

A co z przyjaznym środowiskiem dla pasożytów? - my jako ludzie lubimy czyste i nieskażone truciznami środowiska - dokładnie tak samo jest z pasożytami - nie przebywają w skażonych śrdowiskach. Tylko jak skazić, żeby im przeszkadzało, a nas nie zabiło? - natura od wieków podpowiada nam, że dawka czyni truciznę. Duży organizm wytrzymuje większe dawki trucizn - na małe organizmy wystarczy mniejsze dawki trucizn, które nie zabiją dużego.

Permanentnie poprzez picie i jedzenie powinnismy przytrówać swoje organizmy, tak żeby stworzyć środowisko nieprzyjazne pasożytom. Świat roslinny daje nam trucizny, które są wystarczające na pasożyty, w postaci osłonek wszelkich nasion. Rosliny, żeby przeżyć każde nasiona zabezpieczaja trującymi powłoczkami które skutecznie odstraszają małych i żarłocznych amatorów nasion. A co my jako ludzie robimy z tymi dobroczynnymi powłoczkami? - nasionka mielimy i oczyszczamy na sitach, żeby spożywać pokarm na które tak bardzo chętne są pasozyty., a trujące otoczki - gorzkie w smaku wyrzucamy jako coś niedobrego, ale właśnie ta gorycz nas nie zabije, ale za to skutecznie przepędzi pasożyty wszelkiej maści z naszego organizmu.

Nie od dziś twierdzę, że chleb z pacieża "chleba naszego powszedniego" w przeszłośni nigdy nie miał być środkiem spożywczym, tylko oczyszczającym nasze organizmy z wszelkiego robactwa. Dawno temu ludzie nie oczyszczali ziaren, tylko wypiekali chleb z pełnego przemiału, co chroniło ich przed zarażeniem pasożytami, a jak jest dziś? wszystko co tylko możemy to oczyszczamy o zgrozo.

Innym takim środkiem spożywczym jest chałwa, która w oryginale jest zlepkiem pęłnych nasion, które tak bardzo są niedobre w oryginalnych wyrobach, a jak smakuje nasza ówczesna chałwa?? przepysznie słodka - nasi lokatorzy na pewno przepadają za nią i za każdym razem bardzo sie cieszą jeśli kusimy się na ten przysmak.

Nie bójmy się jeść gorzkich i niesmacznych rzeczy - co nas nie zabije, to nas wzmocni.

Czy używać leków farmakologicznych? Zentel, Metronidazol, Tynidazol
 

Komentarze   

 
Lucas
0 #2 Lucas 2016-03-22 12:01
Pierwszy raz spokojnie siegnąć, potem należy szukać alternatyw i zmiana diety i myslenia.
........
Zentel 3 dni po 1 tabletce 400mg na 50kg masy ciała.
........
3x400mg Zentel Albendazol kupisz
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
darek
+3 #1 darek 2011-07-30 07:10
:o
Cytować | Zgłoś administratorowi
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Moja choroba to
 

Ostatnio na forum

Brak postów do publikacji.

Komentarze

 • Suplementy cynku, przedawkowanie, prostata 3/4

  Hej, bardzo wolno ładuje się strona na mobilce

  Czytaj więcej...

   
 • Leczenie wodą utlenioną - Terapia nadtlenkiem wodoru

  Tylko woda destylowana bo mineraln zanieczyszczona !!!! tylko pehydrol rozcieńczony 1:10 bo woda z ...

  Czytaj więcej...

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 543 gości